Ochrona osób i mienia.
Tworzymy Twoje bezpieczeństwo.

Ochrona - są cztery powody.

Dlaczego warto skorzystać z Naszych usług.

Jesteśmy służba ochrony z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ochrony obiektów infrastruktury krytycznej. Świadczymy szereg usług w zakresie ochrony  i bezpieczeństwa   na rynku komercyjnym.

Pierwszy

Jesteśmy ekspertami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony osób i mienia z wieloletnim doświadczeniem.

Trzeci

Nasi pracownicy posiadają międzynarodowe i krajowe uprawnienia w zakresie ochrony osób i mienia.

Drugi

Posiadamy koncesję MSWiA w zakresie usług ochrony i mienia

Czwarty

Jesteśmy doświadczona firma w ochronie najważniejszych obiektów użyteczności publicznej.

Ochrona osób i mienia to po pierwsze.

Zobacz w czym możemy pomóc!

Pełnimy służbę 24 godziny na dobę i w ciągu roku kontrolujemy 200 000 osób. Podlegamy okresowym kontrolom ze strony ULC, Policji, Straży Granicznej oraz ABW. Dlatego zapoznaj się z Nasza ofertą.

Bezpośrednie zabezpieczenie fizyczne organizowanych przez Państwa przedsięwzięć. Świadczenie usług ochrony i mienia w należących do Państwa obiektach.

Przygotowanie i doradztwo w zakresie tworzenia planów ochrony obiektów i imprez masowych. Tworzenie i pomoc w uzgadnianiu Załącznika Antyterrorystycznego. Przegląd i analiza istniejącej dokumentacji ochronnej.

Jeśli organizujecie Państwo wydarzenia takie jak imprezy masowe, targi, iwenty konferencje, itp. Ważne jest bezpieczeństwo wszystkich uczestników oraz obiektów w których się one odbywają. Dlatego jednym z podstawowych zabezpieczeń w ochronie tego typu wydarzeń jest przygotowanie i prowadzenie kontroli dostępu i bagażu osób wchodzących. Jako SOL jesteśmy specjalistyczną formacja wykonującą tego typy kontrole codziennie na obiektach infrastruktury krytycznej. Nasze doświadczenie gwarantuje Tobie najwyższy profesjonalny stopień zabezpieczenia.

Ocena i ewaluacja zewnętrznych podmiotów świadczących usługi z zakresu ochrony. Analizujemy istniejące w Państwa obiektach systemy ochrony zarówno technicznej jak i fizycznej. W ramach usługi dokonujemy przeglądu istniejącej dokumentacji ochronnej oraz pomagamy w jej korygowaniu i dostosowaniu do obowiązujących przepisów. W wypadku konieczności przeprowadzenia szkoleń specjalistycznych dla personelu ochronnego jaki i innych pracowników zapewniamy bogatą ofertę szkolenia dedykowaną zarówno do pracowników ochrony jak i personelu biurowego w ramach prowadzonego przez nas Specjalistycznego Centrum Szkolenia SOL PLL S.A.